Harbiye’de romantizm

 Ünü müzikçiyi dinleyenler ortasında oyuncu sevgilisi İlker Kaleli de vardı. Sıla, kendisinin kelamlarını yazdığı, İlker Kaleli’nin bestelediği “Metelik” müziğini söyledikten sonra sevgilisini sahneye çağırdı.

İlker Kaleli ile birlikte seyirciyi selamlayan Sıla, “Sahnede sevgilimi öptüm, daha hoş bir gece olamaz” kelamlarıyla alkışları topladı.

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Sinema, sahne ve televizyonda neler olmuş? Magazin dünyasından kısa haberler…

DAYI-YEĞEN GÜNÜ

Tamer Karadağlı evvelki gün yeğeniyle İstinye Park’ta alışveriş yaparken görüntülendi.

Ünlü oyuncu, “Yanımdaki hanımefendi ablamın kızı. Dayı yeğen günü bugün. Alışverişe geldik, biraz dolaşacağız. Her şey de yolunda” dedi.

 

 8 EYLÜL’DE VİZYONDA

Başrollerinde Ruhi Sarı ve Cemal Hünal’ın olduğu “Bulutların Üstünde” isimli sinema sinemasının yeni vizyon tarihi aşikâr oldu.

Filmin temmuzdaki vizyon tarihi 8 Eylül 2023 olarak güncellendi. Deniz Çınar’ın yazıp yönettiği “Bulutların Üstünde” muhabir olan Gökhan’ın ıssız bir yerde arabası ve telefonunun bozulmasının akabinde lakabı ‘Bulut Avcısı’ olan Barış’la yollarının kesişmesini bahis alıyor.

UZİ HAKLI

Sinan Akçıl evvelki gün “Yalanlarla Kandır” müziğinin klip çekimi için kamera karşısına geçti.

Çekim sonrası soruları yanıtlayan ünlü müzikçi, Mustafa Sandal ve rap’çi Uzi ortasında yaşanan sahneye evvel çıkma tartışması hakkında da konuştu: “Uzi sitem etmekte haklı. Nesillerin birbirini hazmetmesi lazım. Hürmet natürel ki kıymetli, ben de Mustafa Sandal’a hürmet duyuyorum. Sahne olarak Uzi en son çıkmak isteyebilir. Bence bu çok olağan.” (Sayit DURMAZ)

ÇOK AZ KALDI, HEYECANLIYIZ

Hacı Sabancı’nın eşi Nazlı Sabancı geçtiğimiz gün Bebek’te görüntülendi. Tekne ile Bebek iskelesine gelen Nazlı Sabancı muhabirlerle ayakküstü sohbet etti.

Kızını kucağına almak için gün sayan Nazlı Sabancı, “Kısa bir tatile çıktık döndük. Her şey yeterli gidiyor. Hiçbir zorluk yaşamıyorum, spor yapıyorum, beslenmeme de dikkat ediyorum. Artık doğum yaklaştı, bir buçuk aydan kısa bir mühlet kaldı. Hacı da ben de çok heyecanlıyız” diye konuştu. (Behlül AYDIN) 

AŞK BİTTİ

Geçen yıl aşk yaşamaya başlayan Aslıhan Gürbüz ile İsmail Hacıoğlu yollarını ayırdı. Aslıhan Gürbüz toplumsal medya hesabında bir arada çekilen fotoğraflarını silip ünlü oyuncuyu takibi bıraktı. İsmail Hacıoğlu’nun ise fotoğrafları kaldırmadığı görüldü. İkilinin birkaç gün evvel ayrılık kararı aldığı öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir